درباره زیباگیسو

مو و آرایش آن، در تمامی ملل و اقوام جهان، بخش مهمی از زیبائی و آرایش چهره را تشکیل می دهد.
نبود یا کمبود موی سر، می تواند علاوه بر حس نارضایتی از چهره، حتی باعت تنش روانی (استرس) شود که این موضوع در خانم ها به ویژه شدیدتر است.
از دیرباز، سعی شده است که با سبک آرایش، استفاده از کلاه یا حتی کلاه گیس و روش هائی از این دست، این نقیصه برطرف گردد یا کمتر به چشم بیاید.
جدیدترین روش برای مقابله با این موضوع، کاشت مو به روشهای مختلف و انتقال واحدهای فولیکولی است که باعث رویش دائمی مو می شود.
“زیبا گیسو” کلینیک تخصصی کاشت مو، با کادری مجرب، زیر نظر متخصصین متبحر جراحي پلاستيك تاسیس و پایه گذاری شده است تا در فضایی کاملا تخصصی به اهداف خود دست یابد.
همچنین در راستای اهداف انسان دوستانه و مسوولیت های اجتماعی خود، بخشی از کار خود را به ارائه خدمات تخصصی به بیماران سوخته اختصاص داده است.
سوختگی عمیق، ریشه ی مو را می سوزاند و در سر، صورت و سایر نقاط بدن، باعث بی موئی می شود.

کاشت مو برای بیماران سوخته، علاوه برامکان رویش مجدد مو، باعث انتقال سلول های بنیادین موجود در ریشه ی مو به نقاط آسیب دیده از سوختگی (scar) می شود و در نتیجه کیفیت و رنگ پوست سوخته را بهتر می کند. همچنین رشد موی کاشته شده، می تواند پوشش مناسبی برای نقاط سوخته سر و صورت باشد.
“زیبا گیسو”، کلینیک تخصصی کاشت مو، با هدف ارائه خدمات در این زمینه به بیماران سوخته می کوشد تا زیبائی و اعتماد به نفس را به آنها بازگرداند.